BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Espoo - Zde naleznete magisterské studium v Espoo

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Espoo je druhé největší město ve Finsku. Je to městská obec s více než 200.000 obyvateli. To je doma k Aalto University a pobočkou kampus Helsinki University of Technology.

Bakalářské studium v Espoo - Veškeré informace o bakalářské studiu v Espoo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Espoo zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský program v ekonomii

Aalto University
Kampus Denní studium 3 - 5 roky Srpen 2019 Finsko Espoo

Nový bakalářský program v ekonomii vám nabízí nástroje pro pochopení a změnu světa.

Bakalářský program v oboru designu

Aalto University
Kampus Denní studium 3 - 5 roky Srpen 2019 Finsko Espoo

Aalto bakalářský program v designu je mezinárodní studijní program, který vás připraví na budoucí kreativní práci s fyzickými a digitálními médii při budování bohatého portfolia práce řešících obchodní a společenské výzvy a vývoj v soukromém, veřejném a kulturním sektoru.