BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Hämeenlinna - Zde naleznete magisterské studium v Hämeenlinna

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Být doma do středověkého hradu Hame, Hämeenlinna zbytky v centru provincie Hamé, což je historická oblast ve Finsku. Město má téměř 70000 obyvatel.

Bakalářské studium v Hämeenlinna - Veškeré informace o bakalářské studiu v Hämeenlinna. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hämeenlinna zde.

nalezené výsledky Filter

BEng v bioekonomickém inženýrství

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 let Leden 2020 Finsko Hämeenlinna

Bioekonomický inženýrský program vás vybaví jako inženýr se znalostmi a dovednostmi, které vaše cíle v oblasti udržitelného rozvoje aktivují. To dosáhnete tím, že získáte kompetence pro integraci digitalizace a datových technologií s řízením toků biomasy půdy, lesa a vod.

Bakalář strojírenství a technologie výroby (beng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Finsko Hämeenlinna

Strojírenské a výrobní technologie absolventi mají potřebné návrh, výroba a automatizační dovednosti potřebné ve strojírenství. Kromě toho, že jsou dobře zběhlý v materiálových technologiích, které je nutné při výběru surovin. Mají také hluboké a up-to-date znalosti o každém návrhu mechanických systémů nebo výrobních systémů. V každé z těchto oblastí, strojní inženýři jsou schopny využít příslušné počítačové bázi nástrojů. Absolventi také zvládnout všechny obecné pracovní životních potřeb, jako ekonomického myšlení, schopnost pracovat v týmech a komunikační dovednosti.

Bakalář stavitelství (Beng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Finsko Hämeenlinna

Stupeň dokončen v angličtině poskytuje stavební inženýři s dobrými jazykovými znalostmi a mezinárodní know-how, aby bylo možné pracovat kdekoli na světě.

Bakalářské elektrických a automatizační techniky (Beng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Finsko Hämeenlinna

V anglické míry o elektrické a automatizační technika je, je kladen důraz na využití automatizační techniku ​​do nových oblastí použití. V účinný a nenákladný nová data technologické zařízení, zejména nabízí mnoho zajímavých příležitostí pro automatizační techniku.