BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Helsinki - Zde naleznete magisterské studium v Helsinki

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Helsinky jsou hlavním městem Finska. Nachází se v regionu Uusimaa a má populaci více než 600 tisíc obyvatel. To je doma k několika univerzit a jiných institucí vysokoškolského vzdělávání.

Bakalářské studium v Helsinki - Veškeré informace o bakalářské studiu v Helsinki. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Helsinki zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář sociálních služeb v sociálních službách

Metropolia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 42 měsíce Srpen 2019 Finsko Helsinki

Jako Bachelor sociálních službách, které jsou kvalifikovaní pro práci s různými skupinami klientů. Poskytování služeb a práce s klienty je vidět přes sociální pedagogické rámce. Práce se může skládat z podpůrných klientům na svých domácích nebo komunitním prostředí, koordinace služeb, nebo podpůrné poradenství a pomoc.

Bachelor inženýrství v oblasti informačních technologií

Metropolia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Finsko Helsinki

Informační technologie je všude v dnešní společnosti, jak je potřeba v elektronických médií a přístrojů, počítačů, přístrojů pro domácnost, a téměř v každé části našeho každodenního života. Nabízíme Vám výbornou kombinaci základních a odborných kurzů v oblasti informačních technologií; Vysoce kvalitní vzdělávání; Solidní základ pro pracovat jako inženýr a to jak ve Finsku a v zahraničí; Hlavní volby v inteligentních systémů, mobilních řešení a internetu věcí a cloud computing; Mezinárodní a podpůrné výukové prostředí; Multidisciplinární vzdělávací instituce s obrovskou partnerskou sítí

Bachelor inženýrství v elektronice

Metropolia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Helsinki

Studium elektroniku v opravdu multikulturním prostředí v Metropolia vám dává perfektní start směrem k mezinárodní kariéru v náročném a rychle se rozvíjející oblasti technologií. Stupeň vám dává solidní základ pro práci jako inženýr kdekoli na světě v různých pozicích.

Bakalář v oboru cestovního ruchu a event managementu

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2019 Finsko Porvoo Helsinki + 1 více

Absolventi získají projektového řízení, výzkum a vývoj, koučování, řešení problémů, a inovační dovednosti. Učení probíhá jak tým pracuje v reálném životě projekty, kde jsou označeny osobního rozvoje sítí a prezentační dovednosti.

Bakalářský ve sportovním koučování a řízení

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2019 Finsko Vierumäki Helsinki + 1 více

Studijního programu v koučování a sportovní management připravuje studentům znalosti a dovednosti potřebné v dnešní sportovní a zábavní průmysl. Prostřednictvím případech reálného života (projektové studie-based), program připravuje studenty na čtyřech hlavních vývojových proudů s důrazem na 1), osobního rozvoje a profesního růstu, 2) rozvoj trenér 3) událostí a organizační řízení a 4) RDI kompetencí.

Bakalářský v pohostinství, cestovního ruchu a praxe ve vedoucí pozici

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2019 Finsko Helsinki

Studijní program v pohostinství, cestovního ruchu a Experience Management poskytuje studentům kompetence na jednom z nejdynamičtějších a vedoucí sociálně-ekonomických sektorů.

Bakalář v oboru technologie zpracování materiálů

Arcada
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2020 Finsko Helsinki

Zajímá vás udržitelný vývoj produktů? Chtěli byste se naučit, jak navrhovat, vyvíjet a analyzovat inteligentní a udržitelné produkty výběrem správných technických materiálů?

Bakalář v mezinárodním obchodě

Arcada
Kampus Denní studium 3.5 roky Srpen 2020 Finsko Helsinki

Pokud chcete studovat podnikání a management v angličtině ve skutečně mezinárodním prostředí a získat znalosti a zkušenosti, které vás připraví na mezinárodní kariéru, pak je tento studijní program pro vás ten pravý!