Filter
Bakalářské studium
Finsko Jakobstad Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Jakobstad - Zde naleznete magisterské studium v Jakobstad

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Bakalářské studium v Jakobstad - Veškeré informace o bakalářské studiu v Jakobstad. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jakobstad zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Centria University of Applied Sciences

Studijní program v mezinárodním obchodě se zaměřuje na podnikání, prodej a marketing v mezinárodním kontextu. Studenti se mohou rozhodnout, že budou sledovat program zamě ... [+]

Kvalifikace: Bachelor of Business AdministrationMožnosti studijních oborů: obchodní, kožedělný designDélka a doba trvání: 3,5 roku, 210 kreditů, studium na částečný úvazekAreál Campus Allegro, PietarsaariVýběr studentů: Vstupní zkouška pro všechny způsobilé žadatele. Studentský výběr buď na základě přijímací zkoušky, přijímací zkoušky a školního výkonu.

Tento titul v mezinárodním podnikání vám umožní získat dovednosti potřebné k zahájení vlastního podnikání a úspěšné řízení; můžete se naučit stát se marketingovým expertem v mezinárodním kontextu! Během programu budete vedeni špičkovými odborníky, kompetentními a vášnivými lektory, učiteli a hostujícími řečníky z pracovního života. Centria má také rozsáhlou síť hostujících lektorů z jiných univerzit.... [-]

Finsko Jakobstad Kokkola
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
7 semestry
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině