BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Jakobstad - Zde naleznete magisterské studium v Jakobstad

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Bakalářské studium v Jakobstad - Veškeré informace o bakalářské studiu v Jakobstad. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jakobstad zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář Business Administration, International Business

Centria University of Applied Sciences
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 7 semestry Kontaktuj školu Finsko Jakobstad Kokkola + 3 více

Studijní program v mezinárodním obchodě se zaměřuje na podnikání, prodej a marketing v mezinárodním kontextu. Studenti se mohou rozhodnout, že budou sledovat program zaměřený na podnikání nebo se rozhodnou specializovat v oboru Design a marketing kožíšek.