BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Jyväskylä - Zde naleznete magisterské studium v Jyväskylä

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

Jyväskylä je obec a město ve středním Finsku a největší město v tomto regionu s více než 100.000 obyvateli. Město má několik univerzit, jejichž populace studenta účet 30% z celkové populace města Jyväskylä.

Bakalářské studium v Jyväskylä - Veškeré informace o bakalářské studiu v Jyväskylä. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jyväskylä zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář inženýrství v oblasti nákupu a logistiky

JAMK University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Finsko Jyväskylä

Inženýrství nákupu a logistiky zajišťuje, že toky zboží, informací, kapitálu a lidí přecházejí ve správný čas na správné místo a ve vhodném stavu. Naučíte se studovat a pracovat s lidmi z různých kultur a prostředí ve skutečně mezinárodním prostředí. Celý program je veden v angličtině. Tato škola nabízí programy v oblasti logistiky, obchodu, cestovního ruchu a logistiky.