BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Kouvola - Zde naleznete magisterské studium v Kouvola

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Kouvola město je domovem pro více než 80.000 finských obyvatel. Nachází se v jihovýchodní Finsku. Město má několik institucí vyššího vzdělání.

Bakalářské studium v Kouvola - Veškeré informace o bakalářské studiu v Kouvola. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kouvola zde.

nalezené výsledky Filter

bakalář umění a kultury - design

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Kampus 4 roky Srpen 2019 Finsko Kouvola Kotka Mikkeli + 1 více

Stupeň zahrnuje 240 kreditů a má po dobu 4 let. Vyučovacím jazykem je angličtina.Studie začne na podzim 2012 s 16 studijních míst

Bakalář Kultura a umění, Game Design

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Finsko Kouvola + 1 více

Absolventi studijního oboru Game Design budou ovládat herní produkci s důrazem na plánování a vývoj her a získání jasného pochopení herního průmyslu.