Filter
Bakalářské studium
Finsko Kuopio Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Kuopio - Zde naleznete magisterské studium v Kuopio

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Nachází se v regionu Severní Savonia, Kuopio město je také obec v této oblasti s poplutation z více než 100.000 obyvatel. Město má tři hlavní univerzity.

Bakalářské studium v Kuopio - Veškeré informace o bakalářské studiu v Kuopio. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kuopio zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Savonia University of Applied Sciences

Studijní program BSc v Savonia UAS se zaměřuje na rozvoj odborníků v oblasti informačních technologií se specializací na Internet věcí. Naučíte se čelit neustálým změnám ... [+]

Bakalarske studium Kuopio - Bakalarske. Proč studovat inženýrství na Savonia?/>Název studijního programu: Internet věcíNázev titulu: Bakalářský inženýrstvíRozsah studijního programu: 240 kreditůMěsto: Kuopio, FinskoZpůsob výuky: Na plný úvazek, na CampusJazyk angličtinaDoba přihlášky: 9. - 24. ledna 2018Studijní program BSc v Savonia UAS se zaměřuje na rozvoj odborníků v oblasti informačních technologií se specializací na internet věcí. Naučíte se čelit neustálým změnám v oblasti globálních technologií a být citliví na požadavky mezinárodních partnerů. Jako společnost Savonia BSc budete obzvláště kvalifikovaní v oblasti aplikací a služeb v oblasti digitálního zdravotnictví a průmyslových internetových služeb, což vám přináší přínos například pro malé a střední firmy, které budou globální. Když absolvujete, jste schopni plynule pracovat v multikulturních týmech a řídit svůj tým k cílům. Savonia BScs pracuje v oblasti designu produktů, výzkumu a prodeje a dalších mezinárodních aktivit./>Obsah studií/>Každý rok má dvě přiřazené témata. Během prvního semestru studia bude studium zahrnovat problematiku přírodních věd, matematiky, fyziky a jazyků. To se provádí ve spolupráci s partnerskou organizací z okolního prostředí. Studenti vytvoří týmy kolem malých a středních podniků ve spolupráci se společností Savonia a začnou se seznámit s různými fázemi potřebnými pro realizaci projektu. Tyto dovednosti pokrývají základní znalosti z různých oblastí ICT.Druhý termín pokračuje vývojem aplikací v rámci IO. Student získá hluboký pohled na úspěšnou realizaci aplikací IoT. Studenti projdou fázemi budování týmu a seznámí se s multikulturními pracovními skupinami a metodami. Očekává se, že studenti budou využívat znalosti IKT k praxi v partnerské organizaci a budou moci sdílet své chápání s ostatními studenty. Na... [-]
Finsko Kuopio
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Savonia University of Applied Sciences

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů ... [+]

Cíl:

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, prodeje inženýrství, provoz a řízení dodavatelského řetězce a strojírenství. Práce umístění je s největší pravděpodobností nachází v společnosti působící na celosvětovém vývozu.

Projektových činností, stejně jako zákazník, dodavatel nebo partnerství interakce vyžadují základní kompetence a týmová práce know-how, postoj, metod a nástrojů.

Jako inženýr, potřebné odborné znalosti technologie se zaměřuje na design a vývoj výrobku a výrobní technologie. Studium v ​​řízení podniku se soustředit na řízení projektů, marketingu, prodeje, podniková ekonomika, zadávání veřejných zakázek, v dodavatelském řetězci, mezinárodních obchodních operací a řízení jakosti.... [-]

Finsko Ekenäs Kuopio
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině