BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Kuopio - Zde naleznete magisterské studium v Kuopio

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Nachází se v regionu Severní Savonia, Kuopio město je také obec v této oblasti s poplutation z více než 100.000 obyvatel. Město má tři hlavní univerzity.

Bakalářské studium v Kuopio - Veškeré informace o bakalářské studiu v Kuopio. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kuopio zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář inženýrství v Internetu věcí

Savonia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Finsko Kuopio

Studijní program BSc v Savonia UAS se zaměřuje na rozvoj odborníků v oblasti informačních technologií se specializací na Internet věcí. Naučíte se čelit neustálým změnám v oblasti globálních technologií a být citliví na požadavky mezinárodních partnerů. Jako společnost Savonia BSc získáte obzvlášť zkušenosti v oblasti aplikací a služeb v oblasti digitálního zdravotnictví a průmyslových internetových sítí, což vám přináší přínos například pro malé a střední společnosti, které budou globální. Když absolvujete, jste schopni plynule pracovat v multikulturních týmech a řídit svůj tým k cílům. Savonia BScs pracuje v oblasti designu produktů, výzkumu a prodeje a dalších mezinárodních aktivit.

Bachelor inženýrství, strojírenství

Savonia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Ekenäs Kuopio

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, prodeje inženýrství, provoz a řízení dodavatelského řetězce a strojírenství.