Filter
Bakalářské studium
Finsko Lappeenranta Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Lappeenranta - Zde naleznete magisterské studium v Lappeenranta

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

S kolem 70.000 obyvatel, je Lappeenranta město se nachází na břehu jezera Saimmaa v jihovýchodní části Finska. To má dvě univerzity, a to Saimaa University of Applied Sciences Lappeenranta University of Technology.

Bakalářské studium v Lappeenranta - Veškeré informace o bakalářské studiu v Lappeenranta. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lappeenranta zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Saimaa University of Applied Sciences

Studijní program ve strojírenství a výrobních technologií připravuje studenty pro mezinárodní strojírenské kariéry, a to zejména v oblasti strojů a automatizace navrhován ... [+]

Studijní program ve strojírenství a výrobních technologií

Stupeň: Bachelor of Engineering

Stupeň titul ve finštině: Insinööri (AMK)

Trvání a rozsah studií:

3,5 roků, včetně jednoho letního semestru, 240 kreditů, z toho 30 úvěrů umístění

Studijní program ve strojírenství a výrobních technologií připravuje studenty pro mezinárodní strojírenské kariéry, a to zejména v oblasti strojů a automatizace navrhování, plánování výroby, výzkumu a vývoje.

Absolventi tohoto programu mohou pracovat jako technologické odborníky, manažery, projektanty, developery a prodejních techniků v kovových a dřevařského průmyslu, automatizace a informačních technologií.... [-]

Finsko Lappeenranta
Srpen 2019
Denní studium
3.5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině