BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Mikkeli - Zde naleznete magisterské studium v Mikkeli

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Mikkeli je součástí Jihomoravského kraje Savonia, Finsko. Je to město a obec, která má více než 40.000 obyvatel. Několik Finish univerzity mají pobočky kampusy ve městě Mikkeli.

Bakalářské studium v Mikkeli - Veškeré informace o bakalářské studiu v Mikkeli. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mikkeli zde.

nalezené výsledky Filter

bakalář umění a kultury - design

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Kampus 4 roky Srpen 2019 Finsko Kouvola Kotka Mikkeli + 1 více

Stupeň zahrnuje 240 kreditů a má po dobu 4 let. Vyučovacím jazykem je angličtina.Studie začne na podzim 2012 s 16 studijních míst

Bakalář v mezinárodním obchodě

Aalto University
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Finsko Mikkeli

Snímáte mezinárodní kariéru jako obchodní poradce, marketingový manažer, generální ředitel, podnikatel nebo výzkumný pracovník, nebo chcete být inovativní vůdce ve svém oboru? Máte zájem o absolvování bakalářského studia v oboru ekonomie a podnikání v angličtině v jedné z nejvýše hodnocených obchodních škol v Evropě?

Bakalář inženýrství, informační technologie (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Mikkeli

V našem informačním technologickém programu se zaměřujete na vytváření počítačových sítí a implementační služby v moderním prostředí datových center. Naučíte se vytvářet bezpečné internetové nebo bezdrátové lokální sítě. Jste schopni spravovat a spouštět serverová prostředí. Informační a síťová bezpečnost je také důležitou součástí studia. IT dovednosti se shromažďují v systémech internetu věcí a spolu s nimi se naučíte, jak rozvíjet a prototypovat služby a rozumět jejich možnostem v globálním podnikání.