Filter
Bakalářské studium
Finsko Oulu Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Oulu - Zde naleznete magisterské studium v Oulu

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Jako nejvíce zalidněné město v severním Finsku, Oulu má přes 100 tisíc obyvatel. Město je doma k Oulu University of Applied Sciences, University of Oulu, a učiliště.

Bakalářské studium v Oulu - Veškeré informace o bakalářské studiu v Oulu. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oulu zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Informační technologie jsou nezbytné v každé oblasti lidského života. Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr ... [+]

Bakalarske studium Oulu - Bakalarske.

Studijní program v oblasti informačních technologií, BEng

Aplikace 9-23 ledna 2019

Výuka 8000 € / akademický rok

Dostupné stipendium

Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr v oblasti ICT jste schopni navrhnout a realizovat různé softwarové řešení a aplikace. Ste také schopni pracovat jako aktivní člen Vaší pracovní společnosti a rozvíjet svou vlastní profesi.

Studijní program v oblasti informačních technologií zdůrazňuje vývoj webu. Studie se skládají z vývoje softwaru, webových a mobilních aplikačních technologií a technologií IoT.... [-]

Finsko Oulu
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině