BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Rauma - Zde naleznete magisterské studium v Rauma

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

Rauma město se nachází na západním pobřeží Finska. Jedná se o obec s počtem obyvatel více než 30.000 obyvatel. Město má historii, která sahá až do 14. století. Rauma má školní areál větve z University of Turku.

Bakalářské studium v Rauma - Veškeré informace o bakalářské studiu v Rauma. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rauma zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský titul v kapitánském moři

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Pori Rauma Huittinen Kankaanpää + 2 více

Námořní průmysl nabízí jednu z nejzajímavějších a nejrůznějších kariérních cest pro každého, kdo usiluje o členství v námořní posádce tím, že splní požadované osvědčení o způsobilosti.

Bakalářský titul v mezinárodním podnikání (IB)

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 42 - 48 měsíce Srpen 2019 Finsko Rauma

Studijní program v oboru Mezinárodní obchod vychovává odborníky a odborníky pro malé a střední podniky pracující na globálním trhu.

Bakalářský titul v oboru logistiky

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Online forma Denní studium 3 - 4 roky Srpen 2019 Finsko Rauma Finland Online + 2 více

Studie v oblasti logistiky zahrnují externí a odchozí logistiku včetně dopravní techniky a distribučního řízení. Během studií získáte znalosti o logistickém řízení.

Bakalářský titul v oboru průmyslového managementu

Satakunta University of Applied Sciences
Online forma Denní studium Kombinované 3 - 4 roky Srpen 2019 Finsko Pori Rauma Finland Online + 3 více

Studie v oboru průmyslového managementu zahrnují navrhování, plánování a optimalizaci výrobků. Během studií získáte znalosti o řízení podniku.