Filter
Bakalářské studium
Finsko Rovaniemi Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium v Rovaniemi - Zde naleznete magisterské studium v Rovaniemi

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Nachází se v provincii Laponska Rovaniemi město je obchodním centrem regionu. Město má více než 60.000 obyvatel. Rovaniemi je doma k Roveniemi Univerzitě aplikovaných věd a Univerzita Laponska.

Bakalářské studium v Rovaniemi - Veškeré informace o bakalářské studiu v Rovaniemi. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rovaniemi zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Lapland University of Applied Sciences

Studijní program v cestovním ruchu se zaměřuje na to, aby studenti znalosti a dovednosti potřebné v mezinárodním cestovním ruchu. Hlavní důraz a specializace oblast v pro ... [+]

Bachelor of Hospitality Management v oblasti cestovního ruchu

Studijní program v cestovní ruch se zaměřuje na to, aby studenti znalosti a dovednosti potřebné v mezinárodním cestovním ruchu. Hlavní důraz a specializace oblast v programu Management cestovního ruchu a zkušenosti design.

Pracujeme v úzkém spojení s místní podnikání v cestovním ruchu, ale dá vám možnost mít své tréninkové období nebo studovat výměnu v zahraničí, taky. Multikulturní otázky, jazyky a polní souvisejících klíčových oblastech, jako návrh služeb a dalších subjektů související s podnikáním jsou zdůrazněny v tomto mezinárodním programu.

Komunikační dovednosti a udržitelnost, podnikání, předvídavost a bezpečnostní otázky mají také důležitou roli, protože byly definovány ve strategii MTI (multidimenzionální Tourism Institute). ... [-]

Finsko Rovaniemi
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
42 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině