BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Tampere - Zde naleznete magisterské studium v Tampere

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Vyšší úroveň učenci ve Finsku snadný přístup vysokoškolské kurzy v prakticky orientovaných odborných školách nebo vysokých škol. Finská kultura je snadné se naučit, protože vláda stanovila službu, která je zodpovědná za posílení kulturní, politiky týkající se mládeže, sportu a mezinárodní spolupráce.

S populací více než 200.000 lidí, Tampere město je jedním z hustě zalidněných měst ve Finsku, a toto číslo dostane stálý růst. Město má čtyři instituce vyššího vzdělávání.

Bakalářské studium v Tampere - Veškeré informace o bakalářské studiu v Tampere. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tampere zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání

Tampere University
Kampus Denní studium 3 roky Srpen 2019 Finsko Tampere

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání vám nabízí kvalifikaci pro práci jako mateřská a předškolní učitelka. Program zahrnuje základní a střední studium ve vzdělávání a také nabízí studentům možnost zapsat se do jiných kurzů, které jsou k dispozici na vysokoškolské komunitě v Tampere. Studenti mohou také absolvovat studijní pobyt v zahraničí.

Bakalářský program v oboru softwarového inženýrství

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Tampere

Zaměřujete se na kariéru v oblasti mezinárodního softwarového inženýrství? Náš bakalářský program vám poskytuje dovednosti v oblasti pracovního života a dává vám důvěru k zahájení vlastní kariéry v softwarovém průmyslu.

Bakalářský program v médiích a umění

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Tampere

Média a umění je studijní program pro budoucí odborníky v oblasti kultury. Studie vás dovedou k vytváření nových nápadů a jejich rozvíjení do vysoce kvalitních produktů uměleckým, technickým a ekonomicky úspěšným způsobem.

Bakalářský program v inženýrství životního prostředí

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Tampere

Učinit dopad a vyřešit místní nebo globální environmentální problémy jako environmentální inženýr. Náš program v oblasti environmentálního inženýrství je navržen tak, aby vzdělával mezinárodní profesionály pro energetický a ekologický průmysl.