BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Finsko - Zde naleznete bakalařské studium v Finsko!

Podle Světového ekonomického fóra, Finsko 's systém terciárního vzdělávání se řadí velmi vysoko: druhá na světě. Většina vysokých škol a univerzit ve Finsku jsou veřejné, nebo státem financovaná. Vysokoškolské vzdělání je rozdělen do dvou sektorů: Vysoké školy a univerzity aplikovaných věd. Oba typy škol bakalářských a magisterských grantové tituly, ale pouze univerzity lze svěřit Ph.Ds. Bakalářské programy v oblasti informačních technologií, Media inženýrství, Mezinárodní obchod a logistika, ošetřovatelství, sociální služby, Stavební inženýrství, elektronika, Environmentální inženýrství Chemické inženýrství a jsou jen některé z různých akademických programů, které nabízejí školy ve Finsku.

Vysoké školy jsou rozmístěny po celé zemi, v Ekenäs, Espoo, Helsinkách, Hämeenlinna a Imatra, Kemi, Kuopio, Lahti Lappeenranta, Mikkeli, Rovaniemi, Tampere, Seinäjoki, Tornio, Turku, Vaasa a Varkaus.Plný úvazek, částečný úvazek a on-line studijní K dispozici jsou, ale na částečný úvazek a on-line plány mohou být omezeny na určité bakalářských studijních programů.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak lze zapsat v bakalářském ve Finsku, přejděte dolů a klepněte na tlačítko Další. Můžete požádat o informace, který bude odeslán přímo k vám z univerzity nebo vysoké školy podle svého výběru během několika minut vyplněním krátkého on-line formulář.

nalezené výsledky Filter

Bakalář inženýrství, informační technologie (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Mikkeli

V našem informačním technologickém programu se zaměřujete na vytváření počítačových sítí a implementační služby v moderním prostředí datových center. Naučíte se vytvářet bezpečné internetové nebo bezdrátové lokální sítě. Jste schopni spravovat a spouštět serverová prostředí. Informační a síťová bezpečnost je také důležitou součástí studia. IT dovednosti se shromažďují v systémech internetu věcí a spolu s nimi se naučíte, jak rozvíjet a prototypovat služby a rozumět jejich možnostem v globálním podnikání.

Bakalář v oboru cestovního ruchu a pohostinství řízení

Saimaa University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3.5 roky Srpen 2019 Finsko Imatra

Hotel a restaurace podnikání je stále rostoucí celosvětový průmysl, který potřebuje moderní, multikulturní, zákaznicky orientované odborníky s dobrým vedením a dovednosti projektového řízení.

Bakalář oboru Elektrotechnika a automatizace (BEng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Finsko Hämeenlinna Riihimäki Valkeakoski Forssa + 3 více

V anglickém jazyce pro elektrotechniku a automatizaci se zaměřuje na využití automatizační techniky v nových oblastech aplikace. Efektivní a cenově výhodná nová zařízení pro datové technologie nabízejí mnoho zajímavých příležitostí pro automatizační techniku.

Bakalář inženýrství v oblasti nákupu a logistiky

JAMK University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Finsko Jyväskylä

Inženýrství nákupu a logistiky zajišťuje, že toky zboží, informací, kapitálu a lidí přecházejí ve správný čas na správné místo a ve vhodném stavu. Naučíte se studovat a pracovat s lidmi z různých kultur a prostředí ve skutečně mezinárodním prostředí. Celý program je veden v angličtině. Tato škola nabízí programy v oblasti logistiky, obchodu, cestovního ruchu a logistiky.

Bachelor inženýrství - informační technologie

Centria University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Kokkola

Studijní program v oblasti informačních technologií poskytuje studentům s profesionálními a osobními kompetencemi v softwarovém inženýrství a komunikačních technologií.

Bakalář inženýrství v informačních technologiích (BEng)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Finsko Oulu

Informační technologie jsou nezbytné v každé oblasti lidského života. Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr v oblasti ICT jste schopni navrhnout a realizovat různé softwarové řešení a aplikace. Ste také schopni pracovat jako aktivní člen Vaší pracovní společnosti a rozvíjet svou vlastní profesi.

Bakalářský program v inženýrství životního prostředí

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Finsko Tampere

Učinit dopad a vyřešit místní nebo globální environmentální problémy jako environmentální inženýr. Náš program v oblasti environmentálního inženýrství je navržen tak, aby vzdělával mezinárodní profesionály pro energetický a ekologický průmysl.

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání

Tampere University
Kampus Denní studium 3 roky Srpen 2019 Finsko Tampere

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání vám nabízí kvalifikaci pro práci jako mateřská a předškolní učitelka. Program zahrnuje základní a střední studium ve vzdělávání a také nabízí studentům možnost zapsat se do jiných kurzů, které jsou k dispozici na vysokoškolské komunitě v Tampere. Studenti mohou také absolvovat studijní pobyt v zahraničí.

Bakalář v mezinárodním obchodě

Arcada
Kampus Denní studium 3.5 roky Srpen 2020 Finsko Helsinki

Pokud chcete studovat podnikání a management v angličtině ve skutečně mezinárodním prostředí a získat znalosti a zkušenosti, které vás připraví na mezinárodní kariéru, pak je tento studijní program pro vás ten pravý!

Bakalářský titul ve sportu a řízení volného času

Kajaani University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2020 Finsko Kajaani

Staňte se sportovním specialistou, který chápe, že sport a cvičení významně přispívají k blahu jednotlivců a společnosti.

Bachelor inženýrství, strojírenství

Savonia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Ekenäs Kuopio

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, prodeje inženýrství, provoz a řízení dodavatelského řetězce a strojírenství.

Bakalářský program v ekonomii

Aalto University
Kampus Denní studium 3 - 5 roky Srpen 2019 Finsko Espoo

Nový bakalářský program v ekonomii vám nabízí nástroje pro pochopení a změnu světa.

Bakalářský titul v kapitánském moři

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Pori Rauma Huittinen Kankaanpää + 2 více

Námořní průmysl nabízí jednu z nejzajímavějších a nejrůznějších kariérních cest pro každého, kdo usiluje o členství v námořní posádce tím, že splní požadované osvědčení o způsobilosti.

Bakalář managementu pohostinství v cestovním ruchu

Lapland University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 42 měsíce Srpen 2019 Finsko Rovaniemi

Studijní program v cestovním ruchu se zaměřuje na to, aby studenti znalosti a dovednosti potřebné v mezinárodním cestovním ruchu. Hlavní důraz a specializace oblast v programu Management cestovního ruchu a zkušenosti design.

Bakalářský v pohostinství, cestovního ruchu a praxe ve vedoucí pozici

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2019 Finsko Helsinki

Studijní program v pohostinství, cestovního ruchu a Experience Management poskytuje studentům kompetence na jednom z nejdynamičtějších a vedoucí sociálně-ekonomických sektorů.