BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium v Finsko - Zde naleznete bakalařské studium v Finsko!

Podle Světového ekonomického fóra, Finsko 's systém terciárního vzdělávání se řadí velmi vysoko: druhá na světě. Většina vysokých škol a univerzit ve Finsku jsou veřejné, nebo státem financovaná. Vysokoškolské vzdělání je rozdělen do dvou sektorů: Vysoké školy a univerzity aplikovaných věd. Oba typy škol bakalářských a magisterských grantové tituly, ale pouze univerzity lze svěřit Ph.Ds. Bakalářské programy v oblasti informačních technologií, Media inženýrství, Mezinárodní obchod a logistika, ošetřovatelství, sociální služby, Stavební inženýrství, elektronika, Environmentální inženýrství Chemické inženýrství a jsou jen některé z různých akademických programů, které nabízejí školy ve Finsku.

Vysoké školy jsou rozmístěny po celé zemi, v Ekenäs, Espoo, Helsinkách, Hämeenlinna a Imatra, Kemi, Kuopio, Lahti Lappeenranta, Mikkeli, Rovaniemi, Tampere, Seinäjoki, Tornio, Turku, Vaasa a Varkaus.Plný úvazek, částečný úvazek a on-line studijní K dispozici jsou, ale na částečný úvazek a on-line plány mohou být omezeny na určité bakalářských studijních programů.

Pokud byste se chtěli dozvědět více o tom, jak lze zapsat v bakalářském ve Finsku, přejděte dolů a klepněte na tlačítko Další. Můžete požádat o informace, který bude odeslán přímo k vám z univerzity nebo vysoké školy podle svého výběru během několika minut vyplněním krátkého on-line formulář.

nalezené výsledky Filter

Bakalář inženýrství, informační technologie (B.Eng)

South-Eastern Finland University of Applied Sciences, XAMK
Kampus Denní studium 4 let Srpen 2019 Finsko Mikkeli

V našem informačním technologickém programu se zaměřujete na vytváření počítačových sítí a implementační služby v moderním prostředí datových center. Naučíte se vytvářet bezpečné internetové nebo bezdrátové lokální sítě. Jste schopni spravovat a spouštět serverová prostředí. Informační a síťová bezpečnost je také důležitou součástí studia. IT dovednosti se shromažďují v systémech internetu věcí a spolu s nimi se naučíte, jak rozvíjet a prototypovat služby a rozumět jejich možnostem v globálním podnikání.

Bakalář v oboru strojírenství a výrobní technologie

Saimaa University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3.5 let Srpen 2019 Finsko Lappeenranta

Studijní program ve strojírenství a výrobních technologií připravuje studenty pro mezinárodní strojírenské kariéry, a to zejména v oblasti strojů a automatizace navrhování, plánování výroby, výzkumu a vývoje.

Bakalářské elektrických a automatizační techniky (Beng)

Häme University of Applied Sciences (HAMK)
Kampus Denní studium 4 let Září 2019 Finsko Hämeenlinna

V anglické míry o elektrické a automatizační technika je, je kladen důraz na využití automatizační techniku ​​do nových oblastí použití. V účinný a nenákladný nová data technologické zařízení, zejména nabízí mnoho zajímavých příležitostí pro automatizační techniku.

Bachelor inženýrství - informační technologie

Centria University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 let Leden 2020 Finsko Kokkola

Studijní program v oblasti informačních technologií poskytuje studentům s profesionálními a osobními kompetencemi v softwarovém inženýrství a komunikačních technologií.

Bakalář inženýrství v mezinárodní logistiky

JAMK University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 let Srpen 2019 Finsko Jyväskylä

Mezinárodní logistika zajišťuje, že toky zboží, informací, kapitálu a lidí se přenášejí ve správný čas na správné místo a ve vhodném stavu. Naučíte se studovat a pracovat s lidmi z různých kultur a prostředí v skutečně mezinárodním prostředí. Celý program probíhá v angličtině. Tato škola nabízí programy v oblasti logistiky, obchodu, cestovního ruchu a logistiky.

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání

Tampere University
Kampus Denní studium 3 let Srpen 2019 Finsko Tampere

Bakalářský program v raném dětském vzdělávání vám nabízí kvalifikaci pro práci jako mateřská a předškolní učitelka. Program zahrnuje základní a střední studium ve vzdělávání a také nabízí studentům možnost zapsat se do jiných kurzů, které jsou k dispozici na vysokoškolské komunitě v Tampere. Studenti mohou také absolvovat studijní pobyt v zahraničí.

Bakalář inženýrství v informačních technologiích (BEng)

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)
Kampus Denní studium 4 let Srpen 2019 Finsko Oulu

Informační technologie jsou nezbytné v každé oblasti lidského života. Potřeba profesionálů v oblasti informačních a komunikačních technologií neustále roste. Jako inženýr v oblasti ICT jste schopni navrhnout a realizovat různé softwarové řešení a aplikace. Ste také schopni pracovat jako aktivní člen Vaší pracovní společnosti a rozvíjet svou vlastní profesi.

Bakalářský program v inženýrství životního prostředí

Tampere University Of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 let Srpen 2019 Finsko Tampere

Učinit dopad a vyřešit místní nebo globální environmentální problémy jako environmentální inženýr. Náš program v oblasti environmentálního inženýrství je navržen tak, aby vzdělával mezinárodní profesionály pro energetický a ekologický průmysl.

Bakalářský titul ve sportu a řízení volného času

Kajaani University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2020 Finsko Kajaani

Staňte se sportovním specialistou, který chápe, že sport a cvičení významně přispívají k blahu jednotlivců a společnosti.

Bakalářský program v oboru designu

Aalto University
Kampus Denní studium 3 - 5 let Srpen 2019 Finsko Espoo

Aalto bakalářský program v designu je mezinárodní studijní program, který vás připraví na budoucí kreativní práci s fyzickými a digitálními médii při budování bohatého portfolia práce řešících obchodní a společenské výzvy a vývoj v soukromém, veřejném a kulturním sektoru.

Bakalářský titul v mezinárodním podnikání (IB)

Satakunta University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 42 - 48 měsíců Srpen 2019 Finsko Rauma

Studijní program v oboru Mezinárodní obchod vychovává odborníky a odborníky pro malé a střední podniky pracující na globálním trhu.

Bachelor inženýrství, strojírenství

Savonia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Finsko Ekenäs Kuopio

Studijní program kvalifikuje budoucí inženýry pro Savolax technologickém průmyslu. Povinnosti kolísat v oblasti strojírenství, podnikání a řízení, jako je řízení projektů, prodeje inženýrství, provoz a řízení dodavatelského řetězce a strojírenství.

Bachelor inženýrství v oblasti informačních technologií

Metropolia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 let Srpen 2019 Finsko Helsinki

Informační technologie je všude v dnešní společnosti, jak je potřeba v elektronických médií a přístrojů, počítačů, přístrojů pro domácnost, a téměř v každé části našeho každodenního života. Nabízíme Vám výbornou kombinaci základních a odborných kurzů v oblasti informačních technologií; Vysoce kvalitní vzdělávání; Solidní základ pro pracovat jako inženýr a to jak ve Finsku a v zahraničí; Hlavní volby v inteligentních systémů, mobilních řešení a internetu věcí a cloud computing; Mezinárodní a podpůrné výukové prostředí; Multidisciplinární vzdělávací instituce s obrovskou partnerskou sítí

Bakalářský v pohostinství, cestovního ruchu a praxe ve vedoucí pozici

Haaga-Helia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2019 Finsko Helsinki

Studijní program v pohostinství, cestovního ruchu a Experience Management poskytuje studentům kompetence na jednom z nejdynamičtějších a vedoucí sociálně-ekonomických sektorů.

bakalář umění a kultury - design

Kymenlaakso University of Applied Sciences
Kampus 4 let Srpen 2019 Finsko Kouvola Kotka Mikkeli + 1 více

Stupeň zahrnuje 240 kreditů a má po dobu 4 let. Vyučovacím jazykem je angličtina.Studie začne na podzim 2012 s 16 studijních míst