$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Écully - Zde naleznete magisterské studium v Écully

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým o… Čtěte více

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Ecully je obec nachází západně od Lyonu, v Rhône oddělení ve východní části Francie. Město má mnoho institucí vysokoškolského vzdělávání. Je domovem pro více než 18.000 obyvatel.

Bakalářské studium v Écully - Veškeré informace o bakalářské studiu v Écully. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Écully zde.

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Institut Paul Bocuse
Écully, Francie

Pohostinský průmysl vyžaduje přizpůsobivost a důkladnou znalost chování, životního stylu a oblastí zájmu stále náročnější mezinárodní klientely.

Pohostinský průmysl vyžaduje přizpůsobivost a důkladnou znalost chování, životního stylu a oblastí zájmu stále náročnější mezinárodní klientely. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Angličtina, Francouzština
Kampus