BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Aix-en-Provence - Zde naleznete magisterské studium v Aix-en-Provence

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Bakalářské studium v Aix-en-Provence - Veškeré informace o bakalářské studiu v Aix-en-Provence. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Aix-en-Provence zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v grafickém a digitálním designu

École Intuit.Lab
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Francouzština
Kampus

Tento rok vývoje, věnovaný objevování grafiky, umožňuje studentovi objevit interakci slov a obrázků. V prvním období jsou integrovány grafické techniky: výzkum, metodologie a ...

Čtěte více

Bakalář umění

The American College of the Mediterranean
Bakalář
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Velitelé a nezletilí na The American College of the Mediterranean odrážejí site specificitu našeho kampusu v jižní Francii a Středomoří a staví na akademické tradici ACM jako ...

Čtěte více