BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Angers - Zde naleznete magisterské studium v Angers

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Angers město je historický kapitál z Anjou, Francie. To je doma k víc než 100,000 obyvatelů. Město má dvě univerzity, konkrétně University of the West - UČO a University of Angers.

Bakalářské studium v Angers - Veškeré informace o bakalářské studiu v Angers. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Angers zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář Business Administration v mezinárodním obchodě

Université Catholique de l'Ouest - UCO
BBA
07 Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
30 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Mezinárodní obchodní a manažerský program dodávaný výhradně v angličtině, s možností strávit první semestr v třetím ročníku BBA na americké, evropské nebo japonské univerzitě. ...

Čtěte více

Bakalářský v řízení rizik

ESAIP Graduate School of Engineering
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Program esaip Engineer v řízení rizik

Čtěte více

Bakalářská práce 5 Informatika - mezinárodní program

ESAIP Graduate School of Engineering
Bakalář
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Angers nabízí 100% kurzů v angličtině. To umožňuje ve vašem každodenním životě pokročit ve svém chápání a v ústním a písemném vyjádření: Angličtina je více než předmět, je nás ...

Čtěte více