BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Clermont-Ferrand - Zde naleznete magisterské studium v Clermont-Ferrand

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

S populací více než 100.000 lidí, je Clermont-Ferrand-město Obec hraničí hlavní průmyslové oblasti ve Francii. Město je doma k d 'Auvergne University a University Blaise Pascal.

Bakalářské studium v Clermont-Ferrand - Veškeré informace o bakalářské studiu v Clermont-Ferrand. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Clermont-Ferrand zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v mezinárodním managementu

ESC Clermont Business School
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
15 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Bakalář v oboru Mezinárodní management je tříletý program (100% vyučovaný v angličtině), který nabízí absolventům středních škol silné základy a školení v oblasti podnikání a ...

Čtěte více

Bakalář vědy a techniky v ní

SUPINFO International University
BSc
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Kampus

Ústav informačních technologií obecně chce svůj materiál, aby vyhovovaly potřebám všech společností a zajistit rozšířenou pracovní příležitosti. Takže všechny možnosti dnešní ...

Čtěte více