$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium v Nîmes - Zde naleznete magisterské studium v Nîmes

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahran… Čtěte více

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Bakalářské studium v Nîmes - Veškeré informace o bakalářské studiu v Nîmes. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nîmes zde.

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Vatel Nimes
Nîmes, Francie

S bakalářem v oboru International Hotel Management jste kvalifikováni k provozování manažerských pozic v mezinárodním hotelnictví a cestovním ruchu.

S bakalářem v oboru International Hotel Management jste kvalifikováni k provozování manažerských pozic v mezinárodním hotelnictví a cestovním ruchu. -
Bakalář
Denní studium
3 roky
Angličtina
Zář 2022
Kampus