BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Nantes - Zde naleznete magisterské studium v Nantes

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Nantes se nachází na řece Loiře v západní Francii. S počtu zaměstnanců o více než 550 tisíc obyvatel, město je šestý největší ve Francii. To má několik oblastí, volný čas a hostí několik festivalů. Nantes má dvě univerzity a mnoho vysokých škol po celém městě.

Bakalářské studium v Nantes - Veškeré informace o bakalářské studiu v Nantes. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Nantes zde.

nalezené výsledky Filter

BDes 3. ročník / mezinárodní třída

L’École De Design Nantes Atlantique
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
31 Srp 2020
Angličtina
Kampus

Mezinárodní třída vítá francouzské studenty a zahraniční studenty různých národností, kteří se chtějí připojit k programu MDes prostřednictvím třetího (což je poslední) ročník ...

Čtěte více

Bakalář v oboru dřevo a digitální přechod výroby

Ecole Superieure Du Bois
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Francouzština
Kampus

Bakalář ze dřeva a digitální transformace výroby školí tříleté vedoucí pilotní produkce v dřevozpracujícím průmyslu schopném řídit komplexní procesy a nástroje. ...

Čtěte více