BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Pěkný - Zde naleznete magisterské studium v Pěkný

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Vzhledem k tomu, páté nejlidnatější město ve Francii, Nice je domovem více než 300, 000 obyvatel. Jedná se o špičkovou turistickou destinací ve Francii díky své kráse a klimatu. Město má několik zařízení vysokoškolského vzdělávání.

Bakalářské studium v Pěkný - Veškeré informace o bakalářské studiu v Pěkný. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Pěkný zde.

nalezené výsledky Filter

Vysokoškolský program a magisterský titul v oblasti udržitelných inovací

SDS - The Sustainable Design School
Bakalář
Říj 2020
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Kampus

Budete se vzdělávat, že se stanete tvůrcem udržitelné inovace a rozvíjet potřebné dovednosti pro zvládnutí kreativity v multidisciplinárním týmu.

Čtěte více

Bakalář Business Administration (Paříž a pěkné)

IPAG Business School
BBA
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Uspořádány jako společný program mezi Ipag Business School a Nottingham Business School a University of South Wales, tento 3-leté obchodní stupeň je zaměřen na rozvoj znalosti ...

Čtěte více