BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Puteaux - Zde naleznete magisterské studium v Puteaux

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Bakalářské studium v Puteaux - Veškeré informace o bakalářské studiu v Puteaux. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Puteaux zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářské mezinárodní vztahy

ILERI
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Francouzština
Kampus

Bakalář v mezinárodních vztazích ILERI je všeobecné a multidisciplinární školení, které pokrývá všechny oblasti mezinárodních vztahů: mezinárodní právo, ekonomika, mezinárodní ...

Čtěte více

VÝCVIK V ODBORNÉ LICENCI V E-POJIŠTĚNÍ A SOUVISEJÍCÍ SLUŽBY

IFPASS
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
Francouzština
Kampus

Cílem školení je vyškolit všestranné studenty, kteří jsou obeznámeni se základními technikami, a rozvíjet doma důkladné manažerské dovednosti, které mohou propagovat u společn ...

Čtěte více

WORKSHOP V PROFESIONÁLNÍM LICENČNÍM SPRÁVCOVI ÚČTU PŘEDPLATITEL POJIŠTĚNÍ

IFPASS
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Profesionální manažer licenčních účtů v pojišťovnictví je školicí kurz navržený pojišťovacími a právními odborníky pro profesionály z budoucího sektoru.

Čtěte více

BAKALÁŘ V NABÍDCE ODŠKODNĚNÍ V POJIŠTĚNÍ - WORKSHOP

IFPASS
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
Francouzština
Angličtina
Kampus

Cílem programu je rozvíjet technické a právní, digitální, behaviorální a relační jazykové dovednosti.

Čtěte více