BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Saint-Martin-d'Hères - Zde naleznete magisterské studium v Saint-Martin-d'Hères

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Bakalářské studium v Saint-Martin-d'Hères - Veškeré informace o bakalářské studiu v Saint-Martin-d'Hères. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saint-Martin-d'Hères zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor in Management - English Track

Grenoble IAE
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Grenoble IAE je jak 3. rokem ekonomie a managementu, tak prvním krokem do naší Graduate School of Management Pathway . Jeho posláním je umožnit studentům získat základní manaž ...

Čtěte více

Bakalář v oboru mezinárodní obchod a management

Grenoble IAE
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Titul v oboru mezinárodní podnikání a management je jednoletý studijní program poskytovaný výhradně v angličtině, jehož cílem je rozvíjet základní znalosti a dovednosti v obla ...

Čtěte více