BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium v Savignac - Zde naleznete magisterské studium v Savignac

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

V Dordogne oddělení v Akvitánii, jižní Francie spočívá Savignac-les-Eglises. Je to malé město s více než 1000 osob. Student bydlištěm zde navštěvovat vysoké školy a univerzity se nacházejí v oddělení Dordogne.

Bakalářské studium v Savignac - Veškeré informace o bakalářské studiu v Savignac. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Savignac zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář Umění "Top Up" V Hospitality Management (Bac 3)

Ecole Supérieure Internationale de Savignac
Bakalář
<
Denní studium
<
10 měsíce
Kampus

Tento multidisciplinární kurz - bakalář umění "Top Up" v Hospitality Management poskytuje teoretické a praktické dovednosti a podporuje flexibilitu, potřebnou kvalitu ... ...

Čtěte více

Evropská Bakalářské Management Pohostinství International (Bac 3)

Ecole Supérieure Internationale de Savignac
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Kampus

Evropská Bachelor v mezinárodním Hospitality Management - 3 země za 3 roky, aby se stal skutečně evropskou pohostinství manager ... Poté, co studoval jeden rok ve Francii, pak ...

Čtěte více