Filter
Bakalářské studium
Africe Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované bakalářské studium Geodézie v Africe - Zde naleznete Kombinované bakalářské studium Geodézie v Africe

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Programy v oboru geodézie mohou rozvíjet teoretické znalosti studentů o průmyslových metodách a také rozvíjet dovednosti v plánování, placení a uzavírání smluv. Jednotlivci mohou získat základní výuku v oblasti designu, hranic a zákonů a předpisů pro případné manažerské pozice jako geodeti.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované bakalářské studium Geodézie v Africe - Veškeré informace o Kombinované bakalářském studiu Geodézie v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Geodézie, Africe

University of Johannesburg

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na oblast kvantitativního průzkumu, ve stavebnictví a v nemovitostním průmyslu a profesi kvantitativního průzkumu. ... [+]

Po úspěšném absolvování národního diplomu se mohou uchazeči v souladu s platnými programovými předpisy přihlásit k bakalářskému studiu v oboru technologie (Baccalaureus Technologiae –BTech). BTech vyžaduje minimálně jeden rok dalšího studia.

Po úspěšném splnění všech teoretických požadavků bude uchazečům udělen titul BTech v příslušném oboru.

Tato kvalifikace je určena studentům specializujícím se na oblast kvantitativního průzkumu, ve stavebnictví a v nemovitostním průmyslu a profesi kvantitativního průzkumu. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí samostatně vykonávat služby související se zadáváním zakázek, finanční a nákladovou správou a rozvojem nemovitostí.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině