Filter
Bakalářské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Globální management - Zde naleznete bakalářské studium Globální management

Bakalářský titul je často první post-sekundární program, který vysokoškoláci vybrat. Jako mnohé podniky a zaměstnavatelé vyžadují bakalářský titul, studenti využívají programy pro přípravu na kariéru, které doufají, že získají. Programy obvykle trvat asi čtyři roky.

Co je Bachelor v Global Management? Vzhledem k tomu, obchodní svět i nadále působit na globální platformu, že je třeba pro studenty s pochopením místních kultur, obchodních zvyklostí, a jazyky roste. Jedinci v tomto programu lze studovat témata v rámci oblasti účetnictví, marketing, obchodní management a finance. Mohou být také zapsáni v jazykové vzdělání, kulturní studia, a vztah mezi společností a podnikání.

Výhody zapsat v této bakalářského studia mohou zahrnovat expozici na mezinárodní obchodní profesionály, stáží pozice s místními firmami, které mají mezinárodní operace, a přístup k instruktorů a vedoucích pracovníků, kteří se úspěšně pracující v tomto odvětví.

Náklady spojené s zápis do globálního programu pro správu mohou být zcela odlišné od jedné školy do druhé. Školné a poplatky může být ovlivněna v zemích, ve kterých vzdělávací instituce leží. Ti, kteří mají zájem o účast v programu, by se měli obrátit škol individuálně pro informaci.

Absolventi mají přístup k mezinárodním kariéry. Často nacházejí uplatnění ve svém okolí s firmami, které působí na mezinárodní úrovni. To poskytuje absolventům s možností cestovat a seznámit se s mnoha různých zemí a kultur. Absolventi mohou najít práci ve veřejném i soukromém sektoru.Jako globální manažer, absolventi často mají možnost trénovat zaměstnance, prezentovat své produkty zahraničním zákazníkům, a pracovat jako manažeři lidských zdrojů na mezinárodní úrovni.

Máte-li zájem stát se studentem v tomto programu, zkontrolujte možnosti v seznamu programů. Pomocí vhodného olověného formuláře získáte přístup k jednotlivým školám. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Globální management

Simpson College

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není p ... [+]

Vidíte Major uvedeny odlišně v každé škole (globální podnikání, mezinárodní podnikání, International Management), ale Simpsona Global Management major má rozlišovat ji odlišuje:

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není pouze přidání studium jiného jazyka. Studenti vyluhovat světové politiky, kultury, náboženství a historie do svých podnikatelských studií. Naše obchodní profesoři s mezinárodním výzkumu, výuky a podnikatelské zkušenosti jsou nadšeni pro práci s globálně zaměřené studenty. Studenti využít května termínu, semestru a celoročních mezinárodních možnostech studia, zahraničních stáží a umístění pracovních míst. V našem průzkumu 2012 absolventů (léčebná odpověď 100%), všichni studenti našel zaměstnání na plný úvazek. ... [-]
Spojené státy americké Indianola
Září 2019
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Universidade Europeia

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějš ... [+]

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějšími světovými trendy v dané oblasti a dává příležitost k prozkoumání různých oblastí, které tvoří know-how řízení a rozvíjet dovednosti, jako je vedení a řízení týmu.

Tento stupeň, učil na 100% v angličtině, má polovinu mezinárodní mobility * povinný ve 3. akademický rok, a student má stále možnost navštěvovat jednu ze tří mezinárodních škol odkazu v této oblasti:

LSE - London School of Economics (London, UK) PACE University (New York, USA) ... [-]
Portugalsko Lisbon
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southern Denmark

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organ ... [+]

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

Tento program je nabízen v angličtině.Jako student inženýrství pracujete ve skupinách, spolupracujete s firmami na projektech a budete na vysoké poptávce na trhu práce.

Čtyři hlavní oblasti kompetencí

Hlavní obsah studijního programu vychází ze čtyř hlavních témat:

Řízení dodavatelského řetězce - řízení výroby a provozuŘízení podnikuMezinárodní orientace a kulturní porozuměníOsobní dovednosti.

Studijní prostředí

Každý rok se více než 1500 zahraničních studentů z celého světa rozhodne studovat na University of Southern Denmark , takže se stanete součástí živého mezinárodního studentského prostředí. Věříme, že dnešní inženýři musí být schopni zvládnout globální perspektivu a povzbuzujeme mezinárodní i dánské studenty, aby strávili jeden nebo dva semestry v zahraničí na stáži nebo jako studenti výměn. Fakulta strojního inženýrství přijala přístup k učení zaměřený na studenty a výuka je založena na projektové práci založené na problémech. Studenti se výrazně podílejí na výuce a realizují projektové práce v malých týmech. Další informace o studijním prostředí získáte od samotných studentů.... [-]

Dánsko Odense
Září 2019
Angličtina
Denní studium
7 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině