BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Globální management v Dánsko - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Dánsko

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Globální řízení se týká provozování podniku v globálním měřítku, což vyžaduje pochopení společenské zvyky, kulturní citlivosti a historie. Studia globálního řízení mohou zahrnovat třídy ve vedení, řízení a marketingu, jakož i kursy pokrývat mezinárodních otázek.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Bakalářské studium Globální management v Dánsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko zde!

1 Výsledky v Globální management, Dánsko Filter

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

University of Southern Denmark
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
7 semestry
Angličtina
Kampus

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organizaci ...

Čtěte více