Filter
Bakalářské studium
Portugalsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Portugalsko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Global Management pomáhá připravit lidi k práci na celém světě při zachování kulturního cítění a respekt. Jedinci, kteří studují globální řízení dozvědět se o vedoucích a řídících postupů, jakož i společenských zvyklostí, aby mohly účinně pracovat v mezinárodním měřítku.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Globální management, Portugalsko

Universidade Europeia

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějš ... [+]

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějšími světovými trendy v dané oblasti a dává příležitost k prozkoumání různých oblastí, které tvoří know-how řízení a rozvíjet dovednosti, jako je vedení a řízení týmu.

Tento stupeň, učil na 100% v angličtině, má polovinu mezinárodní mobility * povinný ve 3. akademický rok, a student má stále možnost navštěvovat jednu ze tří mezinárodních škol odkazu v této oblasti:

LSE - London School of Economics (London, UK) PACE University (New York, USA) ... [-]
Portugalsko Lisbon
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině