Filter
Bakalářské studium
Portugalsko Lisbon Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Lisbon - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Lisbon

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Globální řízení se týká provozování podniku v globálním měřítku, což vyžaduje pochopení společenské zvyky, kulturní citlivosti a historie. Studia globálního řízení mohou zahrnovat třídy ve vedení, řízení a marketingu, jakož i kursy pokrývat mezinárodních otázek.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Lisabon je Portugalsko 's hlavním městem a má populaci více než 500 tisíc osob v rámci své správy. S Evropskou unií, Lisabon je 11, pokud jde o populaci a mezi nejstarších měst na Zemi. K dispozici jsou 3 přední univerzity v Lisabonu, konkrétně v, Lisabonská univerzita, Technická univerzita v Lisabonu a New Lisbon University.

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Lisbon - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Portugalsko - Lisbon Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko - Lisbon zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Globální management, Lisbon

Universidade Europeia

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějš ... [+]

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějšími světovými trendy v dané oblasti a dává příležitost k prozkoumání různých oblastí, které tvoří know-how řízení a rozvíjet dovednosti, jako je vedení a řízení týmu.

Tento stupeň, učil na 100% v angličtině, má polovinu mezinárodní mobility * povinný ve 3. akademický rok, a student má stále možnost navštěvovat jednu ze tří mezinárodních škol odkazu v této oblasti:

LSE - London School of Economics (London, UK) PACE University (New York, USA) ... [-]
Portugalsko Lisbon
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
6 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině