BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Portugalsko

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Global Management pomáhá připravit lidi k práci na celém světě při zachování kulturního cítění a respekt. Jedinci, kteří studují globální řízení dozvědět se o vedoucích a řídících postupů, jakož i společenských zvyklostí, aby mohly účinně pracovat v mezinárodním měřítku.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Bakalářské studium Globální management v Portugalsko - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

1 Výsledky v Globální management, Portugalsko Filter

Stupeň v celosvětovém řízení

Universidade Europeia
Bakalář
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějšími s ...

Čtěte více