BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Globální management v Severní Amerika - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Severní Amerika

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Globální management, který se odkazuje na způsob, jakým společnost nakládá s jeho mezinárodní obchod, může pomoci jednotlivcům řešit svět průmyslu z všeobecného hlediska. Globální programy pro správu týkat témat, jako je historie a kultury s cílem pomoci podnikům řádně fungovat v jiných oblastech světa.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Bakalářské studium Globální management v Severní Amerika - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Globální management, Severní Amerika Filter

Bakalářský globálního managementu

Simpson College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není pouze p ...

Čtěte více