BACHELORSTUDIES.CZ

Bakalářské studium Globální management v Spojené státy americké - Iowa - Zde naleznete bakalářské studium Globální management v Spojené státy americké - Iowa

Vydělávat bakalářský 's stupně je dosaženo tím, že dokončí nezbytné studium, které nabízí vysokou školu nebo univerzitu se chcete přihlásit. Dokončení této studie může trvat tři až sedm let podle toho, kde hledat si titul.

Global Management pomáhá připravit lidi k práci na celém světě při zachování kulturního cítění a respekt. Jedinci, kteří studují globální řízení dozvědět se o vedoucích a řídících postupů, jakož i společenských zvyklostí, aby mohly účinně pracovat v mezinárodním měřítku.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Globální management v Spojené státy americké - Iowa - Veškeré informace o bakalářském studiu Globální management v Spojené státy americké - Iowa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Iowa zde!

1 Výsledky v Globální management, Iowa Filter

Bakalářský globálního managementu

Simpson College
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Spojené státy americké Indianola

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není pouze přidání studium jiného jazyka. Studenti vyluhovat světové politiky, kultury, náboženství a historie do svých podnikatelských studií.