BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Globální management - Zde naleznete bakalářské studium Globální management

Bakalářský titul je často první post-sekundární program, který vysokoškoláci vybrat. Jako mnohé podniky a zaměstnavatelé vyžadují bakalářský titul, studenti využívají programy pro přípravu na kariéru, které doufají, že získají. Programy obvykle trvat asi čtyři roky.

Co je Bachelor v Global Management? Vzhledem k tomu, obchodní svět i nadále působit na globální platformu, že je třeba pro studenty s pochopením místních kultur, obchodních zvyklostí, a jazyky roste. Jedinci v tomto programu lze studovat témata v rámci oblasti účetnictví, marketing, obchodní management a finance. Mohou být také zapsáni v jazykové vzdělání, kulturní studia, a vztah mezi společností a podnikání.

Výhody zapsat v této bakalářského studia mohou zahrnovat expozici na mezinárodní obchodní profesionály, stáží pozice s místními firmami, které mají mezinárodní operace, a přístup k instruktorů a vedoucích pracovníků, kteří se úspěšně pracující v tomto odvětví.

Náklady spojené s zápis do globálního programu pro správu mohou být zcela odlišné od jedné školy do druhé. Školné a poplatky může být ovlivněna v zemích, ve kterých vzdělávací instituce leží. Ti, kteří mají zájem o účast v programu, by se měli obrátit škol individuálně pro informaci.

Absolventi mají přístup k mezinárodním kariéry. Často nacházejí uplatnění ve svém okolí s firmami, které působí na mezinárodní úrovni. To poskytuje absolventům s možností cestovat a seznámit se s mnoha různých zemí a kultur. Absolventi mohou najít práci ve veřejném i soukromém sektoru.Jako globální manažer, absolventi často mají možnost trénovat zaměstnance, prezentovat své produkty zahraničním zákazníkům, a pracovat jako manažeři lidských zdrojů na mezinárodní úrovni.

Máte-li zájem stát se studentem v tomto programu, zkontrolujte možnosti v seznamu programů. Pomocí vhodného olověného formuláře získáte přístup k jednotlivým školám. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

3 Výsledky v Globální management Filter

Stupeň v celosvětovém řízení

Universidade Europeia
Bakalář
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

V oboru managementu si klade za cíl stát se nejlepším titul v řízení v Portugalsku a je zaměřen na přípravu studentů na globálním světě. Kurz řízení v souladu s nejnovějšími s ...

Čtěte více

Bakalář v oboru Global Management and Manufacturing (BEng) \ t

University of Southern Denmark
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
7 semestry
Angličtina
Kampus

S bakalářským inženýrským titulem v oboru Global Management and Manufacturing můžete začít novou společnost kdekoli z Aljašky na Nový Zéland. Budete mít na starosti organizaci ...

Čtěte více

Bakalářský globálního managementu

Simpson College
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Nabízíme komplexní obchodní vzdělání s důrazem na řízení. Senioři podílet se na řízení nadřízeného semináře a vzít globální soustředěnou sklonem. Globální součást není pouze p ...

Čtěte více