BACHELORSTUDIES

Kombinované studium bakalářské studium Humanitní vědy v Spojené království - Birmingham - Zde naleznete Kombinované studium bakalářské studium Humanitní vědy v Spojené království - Birmingham

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Pokud student hledá, aby se stal sociální pracovník, vychovatel nebo jakékoliv kariéru zahrnující vysokou uměleckou zručnost, humanitní a společenské vědy může být správná oblast studia. Toto pole představuje širokou škálu tříd, které účastníci učí různé dovednosti, které jsou cenné v mnoha průmyslových odvětvích.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Birmingham je domovem šesti univerzit, největší učiliště ve Velké Británii, tři obchodní školy a tří náboženských vzdělávacích školách. Není divu, že je to druhé nejlidnatější město Britové, jiné než v Londýně.

Kombinované studium bakalářské studium Humanitní vědy v Spojené království - Birmingham - Veškeré informace o Kombinované studium bakalářském studiu Humanitní vědy v Spojené království - Birmingham Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Birmingham zde!

2 Výsledky v Humanitní vědy, Birmingham Filter

Církevní bakalář božství

Maryvale Institute
Bakalář
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Církevní bakalář bohosloví je pětiletý studijní program distančního distančního vzdělávání v teologii, který poskytuje komplexní výklad a analýzu křesťanské doktríny založené ...

Čtěte více

BA (Hons) filozofie a katolická tradice

Maryvale Institute
BA
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

BA ve filozofii a katolické tradici umožňuje studentům setkat se s těmi vynikajícími osobnostmi v dějinách filozofie, kteří jsou také hlavními postavami v dějinách katolického ...

Čtěte více