$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Hudební výchova v Čína - Suzhou - Zde naleznete bakalářské studium Hudební výchova v Čína - Suzhou

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Považovaná za komplexní oblast studia, hudební výchova může být zaměřena na přípravu pedagogů, kteří účinně… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Považovaná za komplexní oblast studia, hudební výchova může být zaměřena na přípravu pedagogů, kteří účinně vyučují hudební koncepce studentům. Některá témata, která mohou být zahrnuty, zahrnují, jak naučit studenty rozpoznat, číst a komponovat hudbu, kromě výkonového tréninku. 

Ministerstvo školství běží vzdělání v Číně. Vláda často poskytuje částečnou finanční prostředky pro vysokoškolské vzdělávání v technických a veřejných vysokých škol. Čínská vláda rovněž vyvinula Studijní program, který umožňuje tyto studenty s odbornou kvalifikací živit své nadání.

Toto město je historické a kulturní centrum v Číně. Velká část kultury byl ovlivněn počtem škol najdete zde. Různí lidé, kteří přicházejí studovat na školách, jako jsou univerzity vědy a technologie Suzhou učinily město živější a krásné.

Bakalářské studium Hudební výchova v Čína - Suzhou - Veškeré informace o bakalářském studiu Hudební výchova v Čína - Suzhou Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čína - Suzhou zde!

Méně
Další informace o studiu v Číně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
常熟理工学院
Suzhou, Čína

Tento major sídlí v jižním Jiangsu, čelí Jiangsu a vyzařuje celou zemi. Kultivuje komplexní rozvoj morálky, inteligence, fyzické zdatnosti, krásy a práce. Má solidní základní ... +

Tento major sídlí v jižním Jiangsu, čelí Jiangsu a vyzařuje celou zemi. Kultivuje komplexní rozvoj morálky, inteligence, fyzické zdatnosti, krásy a práce. Má solidní základní hudební znalosti a základní dovednosti. Je v „zpěvu , hrát, tančit, učit, zkoumat a tvořit “atd. Klíčoví učitelé, kteří mají učitelské schopnosti, praktické schopnosti, výzkumné schopnosti a inovativního ducha a mohou se zapojit do výuky a výzkumu hudební výchovy na středních školách a jiných vzdělávacích institucích. -
Bakalář
čínština
Kampus