$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Hudební výchova v Spojené státy americké - Minnesota - Zde naleznete bakalářské studium Hudební výchova v Spojené státy americké - Minnesota

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol. Považovaná za komplexní oblast studia, hudební výchova může být zaměřena na pří… Čtěte více

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Považovaná za komplexní oblast studia, hudební výchova může být zaměřena na přípravu pedagogů, kteří účinně vyučují hudební koncepce studentům. Některá témata, která mohou být zahrnuty, zahrnují, jak naučit studenty rozpoznat, číst a komponovat hudbu, kromě výkonového tréninku. 

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Bakalářské studium Hudební výchova v Spojené státy americké - Minnesota - Veškeré informace o bakalářském studiu Hudební výchova v Spojené státy americké - Minnesota Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Minnesota zde!

Méně
Další informace o studiu v USA
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Martin Luther College
New Ulm, Spojené státy americké

Major farní hudby připravuje studenty, aby sloužili jako hudební ředitelé ve farnostech Wisconsinské synody. Absolventi získají titul Bachelor of Science.

Major farní hudby připravuje studenty, aby sloužili jako hudební ředitelé ve farnostech Wisconsinské synody. Absolventi získají titul Bachelor of Science. -
Bakalář
Denní studium
4 - 5 roky
Angličtina
Kampus