BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Chile - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Chile

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

Chile má nejstarší vzdělávací systém v Jižní Americe. Vláda vždy částečně financován tento vzdělávací systém, dělat to jeden z nejlevnějších studenta životů. Vedoucí univerzity Universidad de Chile a Pontificia Universidad Católica de Valparaíso.

Bakalářské studium Inženýrství v Chile - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Chile. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Chile zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Chile Filter

Automobilového průmyslu a strojírenství autotronik

Duoc UC
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Oblasti automobilového a autotronik inženýrů odpovídá produkci, administrativních, obchodních a manažerských míst pro různé typy podniků v automobilovém průmyslu, jako jsou se ...

Čtěte více

Audio engineering

Duoc UC
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Zvukový inženýr jsou kvalifikováni pro práci v: - Recording Studios. Jako nahrávat a se mísit inženýr, navrhování a řízení procesu nahrávání a míchání hudební produkce. ...

Čtěte více