BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Austrálie - Adelaide - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Austrálie - Adelaide

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Proces vytváření a udržování nové stroje, struktury a další pomocí matematiky, stejně jako sociální, ekonomické a vědecké poznatky je známý jako inženýrství. Existuje mnoho pododdělení techniky zabývající se vším od životního prostředí na elektřinu.

 

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Jižní Austrálie má mnoho soukromých a veřejných vysokých škol, které nabízejí absolventa a kurzů. Také vyšší odborné vzdělání, které nabízí některých školách v této oblasti.

Bakalářské studium Inženýrství v Austrálie - Adelaide - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Austrálie - Adelaide Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Adelaide zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Adelaide Filter

Bakalář inženýrství (vyznamenání) (elektrické a mechatronické) LHIF

University of South Australia
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Aplikujete inženýrskou teorii na výzvy v reálném světě a budete se kvalifikovat v systémech výroby elektrické energie; obnovitelné zdroje energie; elektrická a autonomní vozid ...

Čtěte více

Bakalářský inženýrství (Vyznamenání)

Flinders University
Bakalář
Led 2021
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Flexibilní vstup do Bakalářského inženýrství (Honors) vám umožňuje zahájit první ročník inženýrského studia bez toho, abyste se rozhodli, kterou inženýrskou specializaci chcet ...

Čtěte více