BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Brazílie - Guvernér Valadares - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Brazílie - Guvernér Valadares

Bakalářský titul je čtyřletý bakalářský titul a je standardní pro vysokoškolské vzdělávání ve většině zemí světa. Bakalářské tituly lze získat na státních vysokých školách, na soukromých vysokých školách, v komunitních školách a prostřednictvím on-line vysokých škol.

Oblast techniky je ten, který používá matematiku, přírodní vědy a kreativity v cestách, které vedou k vynálezům, které zlepšují každodenní rutiny lidí ze všech oblastí života a ve všech profesních oblastech.

Některé z nejlepších univerzit v Latinské Americe se sídlem v Brazílii, v zemi, která má více než 2000 vysokých škol. Vysoké školy v Brazílii lze rozdělit do následujících skupin: federální vláda spravovaných univerzity, Státní vláda řídila vysokými školami; obecní vládě podařilo univerzit a soukromých vysokých škol.

Bakalářské studium Inženýrství v Brazílie - Guvernér Valadares - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Brazílie - Guvernér Valadares Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie - Guvernér Valadares zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Guvernér Valadares Filter

Elektrotechnika

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)
Bakalář
<
Denní studium
<
10 semestry
Portuguese (Brazil)
Kampus

Průběh elektrotechnická Univale nabízí moderní chemie laboratoře, fyziky, elektroniky, materiálů a elektrická měření, elektrické stroje, průmyslové přístrojové vybavení, autom ...

Čtěte více