BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Indonésie - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Indonésie

Engineering disciplína kombinuje poznatky z přírodních věd, matematiky a designu k rozvoji a zlepšení inovačních konstrukcí, strojů, systémů, materiálů a procesů. Absolventi bakalářského inženýrských programů jsou v současné době ve vysoké poptávce na celosvětovém trhu v širokém spektru oblastí, včetně průmyslového inženýrství, strojní inženýrství, stavební inženýrství a elektrotechniky, mezi ostatními. Bakalářská inženýrských programů v Indonésii přilákat zahraniční a domácí studenty vzhledem k jejich zásadní důraz na účinné kombinaci teoretických znalostí a praktických dovedností v pracovním světě.

Většina Bakalářská inženýrských programů v Indonésii za poslední čtyři roky a zahrnuje nějakou formu závěrečného hodnocení, práce nebo stáže v období studia na zlepšení studenty 'kvalifikace a zkušeností v oblasti jejich studia.Jedním z možných Bakalář inženýrství koncentrace na Universitas PELITA Harapan v Tangerang, Indonésie is Industrial Engineering, která je rozdělena do průmyslové automatizaci či průmyslového managementu, zajistí, že studenti mají nejlepší možnost získat vysokou odbornost v oblasti jejich výběru .

Pokud jste vysoce nebo středoškolské absolvent, nebo pracovní profesionální, zájem o získání cenných kvalifikaci v oblasti strojírenství, přejděte dolů a přečtěte si více o možnostech dostupných pro prospektivní Bachelor inženýrství studentů v Indonésii.

2 Výsledky v Inženýrství, Indonésie Filter

Bakalář agrárního inženýrství

IPB University
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus

Učební plán integruje inženýrské a průmyslové řízení s technologiemi šetrnými k životnímu prostředí, závazek ke zlepšování kvality vzdělávání, například získáním Center Grantu ...

Čtěte více

Bakalář v chemickém inženýrství

Syiah Kuala University
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Indonéština
Kampus

Inženýrská fakulta Univerzity Syiah Kuala University byla založena 1. září 1963 vyhláškou ministra školství a vědy (PTIP). Absolventi Inženýrské fakulty rozšiřovali svou činno ...

Čtěte více