BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Itálie - Parma - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Itálie - Parma

Bakalářský 's stupeň je bakalářský titul, který je nabízen univerzit a vysokých škol, kdy studenti dokončí studijní program. Většina bakalářské kurzy trvat tři nebo čtyři roky s některými trvá až sedm let.

Bakalářské tituly ve strojírenství jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí studovat inženýrství, ale nejste si jisti, který program je jejich preference. Studenti získají obecné vzdělání v oblasti strojírenství, které jim umožní vybrat, které vysokoškolské vzdělání chtějí věnovat především.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Bakalářské studium Inženýrství v Itálie - Parma - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Itálie - Parma Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Parma zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Parma Filter

Bakalářský inženýrství

University of Parma
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Kulturním a profesionálním cílem studijního oboru v oblasti manažerského inženýrství je vytvořit odborníky, kteří jsou schopni naplnit organizační a manažerské role, pro které ...

Čtěte více