BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Kanada - Ottawa - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Kanada - Ottawa

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

Kanaďané kladou velký důraz na učení, a vyvinuli prvotřídní vzdělávací systém s vysokými standardy. Nejenže Kanada poskytovat bezpečné, čisté životní prostředí, ale to bylo souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších světových míst pro život z hlediska kvality života OSN.

Ottawa je uznáván jako jeden z nejlepších vzdělaných měst v Kanadě. Téměř polovina obyvatel je absolventem z různých univerzit a vysokých škol. Hlavní Instituce vyššího vzdělání, University of Ottawa a Carleton University přispěl k tomu jak přímo, tak i nepřímo.

Bakalářské studium Inženýrství v Kanada - Ottawa - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Kanada - Ottawa Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Ottawa zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Ottawa Filter

Bakalářský inženýrství

Carleton University Undergraduate
Bakalář
Zář 2021
<
Denní studium
<
4 roky
English (Canada)
Kampus

Náš uznávaný titul bakalářského inženýrství nabízí mimořádně rozsáhlou řadu programů, například bakalářský inženýrský inženýrský inženýrský inženýr, bakalářský inženýrský inže ...

Čtěte více

Bakalář informačních technologií

Carleton University Undergraduate
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
4 roky
English (Canada)
Kampus

Svět informačních technologií se stále vyvíjí. To, co je dnes samozřejmostí, bylo kdysi průlom. Bakalář informačních technologií (BIT) nabízí čtyři odlišné programy: řízení in ...

Čtěte více