BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Německo - Karlsruhe - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Německo - Karlsruhe

Bakalářský titul je post-sekundární udělená po dokončení 120 kreditů. To obvykle trvá osm semestrů dokončit bakalářský titul. Zatímco dokončí bakalářský kurz, musí uchazeči ke studiu obecné kurzy a vybral hlavní konkrétní téma. Bakalářský titul může být také nazýván bakalářské v některých zemích.

Studenti bakalářského oboru inženýrství bude studovat obecné pojmy inženýrství. To umožní zvolit stupeň své preference, aby se specializují. Program je zaměřen na studenty, kteří nejsou jisti, co inženýrský titul chtějí studovat.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Karlsruhe je město s horkými léty a má oceánské klima. Nachází se ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko, Německo a je domovem pro více než 200.000 lidí. Město je známé pro své vysoké školy a dalších výborných zařízeních vyššího vzdělávání. Jejich hlavní oblasti výzkumu, vědy a techniky.

Bakalářské studium Inženýrství v Německo - Karlsruhe - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Německo - Karlsruhe Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo - Karlsruhe zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Karlsruhe Filter

Bakalář z elektrotechniky a informačních technologií

Karlsruhe University of Applied Sciences
Bakalář
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Němec
Kampus

Speciální program: esi - einfach international starten Program esi vám umožní začít studovat elektrotechniku a informační technologie (EIT) s minimem úrovně B1 v němčině. Prvn ...

Čtěte více

Bakalářský v oboru strojírenství

Carl Benz School of Engineering
Bakalář
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Bakalářský studijní program (B.Sc.) v oboru strojírenství (International) na škole Carl Benz je dokončen po dobu 3 let (6 semestrů). Program začíná tzv. Pre-Semester, přípravn ...

Čtěte více