BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Rakousko - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Rakousko

Bakalářská 's stupně může vést vzdělávací dveře, poskytují příležitost pro kariérní postup, nebo položit základy pro výkon pokročilého stupně. Naším cílem je pomoci orientovat budoucí studenti programu výběrové řízení úspěšně. Děláme věci jednoduše tím, že zjednoduší vyhledávání.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

Základní charakteristikou rakouského vysokoškolského systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, univerzita často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni dokonce.

Bakalářské studium Inženýrství v Rakousko - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Rakousko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko zde!

3 Výsledky v Inženýrství, Rakousko Filter

Bakalářská aplikovaná chemie

IMC Fachhochschule Krems
BSc
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
6 semestry
31 Bře 2021
Angličtina
Kampus

Aplikovaná chemie bakalářský studijní program připravuje studenty na výzvy, které představuje průmysl 4.0 v chemickém průmyslu.

Čtěte více

Bakalář v elektrotechnice

University of Applied Sciences Upper Austria
Bakalář
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Němec
Kampus

Tento program je zaměřen na design a výrobu zařízení pro moderní elektrického napájení a výkonné aplikace. To se vztahuje na komponenty pro inteligentní sítě, využívání obnovi ...

Čtěte více

Bakalářská na nerostné bohatství inženýrství

Montanuniversitaet Leoben
BSc
<
7 semestry
Kampus

Přírodní zdroje jsou všudypřítomné - od stavebnictví až optických vláken. Nerostné zdroje jsou základem moderní průmyslové společnosti.

Čtěte více