BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Slovensko - Žilina - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Slovensko - Žilina

Bakalářský 's stupeň je znakem vysokého školství. To je věnována těm, kteří věnovat tři až sedm let studiem specifický program. Bakalářský 's stupně lze získat v různých oborů v oblasti umění a vědy.

Studenti bakalářského oboru inženýrství bude studovat obecné pojmy inženýrství. To umožní zvolit stupeň své preference, aby se specializují. Program je zaměřen na studenty, kteří nejsou jisti, co inženýrský titul chtějí studovat.

Slovensko a Slovenská republika (slovensky: Slovensko a Slovenská republika, obě jména jsou oficiálně uznány), je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Slovensko je členem Evropské unie, takže pokud jste občanem jiného členského státu, můžete legálně pobývat a pracovat na Slovensku bez omezení. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Bakalářské studium Inženýrství v Slovensko - Žilina - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Slovensko - Žilina Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovensko - Žilina zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Žilina Filter

Bakalář ve stavebnictví

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Slovák
Kampus

Jako absolvent bakalářského studia můžete být přímo zaměstnáni v investiční výstavbě dopravních a pozemních staveb jako vedoucí stavby nebo vedoucí stavby, státní správy nebo ...

Čtěte více

Bakalář ve stavebnictví

University of Zilina – Faculty of Civil Engineering
Bakalář
<
Denní studium
<
4 roky
Slovák
Kampus

Jako absolvent tohoto programu získáte bakalářský titul v oboru pozemního stavitelství. Zaměření můžete zúžit díky široké škále volitelných kurzů zaměřených na budování fyziky ...

Čtěte více