BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Derby - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Derby

Bakalářská 's titul je udělován na úspěšné dokončení bakalářského akademického programu. To je často první titul student získal ve své akademické kariéry. To obvykle trvá čtyři roky denního studia získat bakalářský titul.

Proces vytváření a udržování nové stroje, struktury a další pomocí matematiky, stejně jako sociální, ekonomické a vědecké poznatky je známý jako inženýrství. Existuje mnoho pododdělení techniky zabývající se vším od životního prostředí na elektřinu.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Derby, rodné město Florence Nightingale, je také domovem jedné univerzity a školní areál od druhého. Existuje také mnoho výzkumných středisek a 15 veřejných knihoven (i více, pokud počítáme univerzitních knihoven).

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Derby - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené království - Derby Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Derby zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Derby Filter

BEng (Hons) v strojírenství

University of Derby
Bakalář
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Získání zkušeností v oboru jako součást vašeho titulu posílí vaše dovednosti a profil jako moderní strojní inženýr. Umisťujeme studenty na firmy od malých a středních podniků ...

Čtěte více