close

Filtry

Zobrazit výsledky

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Peterborough - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Peterborough

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění. Obecně řečeno, obor strojírenství spočívá v převzetí empirické důkazy, matematiku a znalosti globálních systém… Čtěte více

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří splňují potřebné požadavky dané vysoké školy nebo univerzity, které navštěvují. Požadavky zahrnují tři až sedm let zaostřit na objekt, typicky odkazoval se na jako hlavní nebo soustředění.

Obecně řečeno, obor strojírenství spočívá v převzetí empirické důkazy, matematiku a znalosti globálních systémů a jejich využití vytvářet a udržovat vše od struktur na jednotlivých komponentů až po celé procesy. Však také existuje mnoho specializace.

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Peterborough je doma do čtyř vysokých škol, většinou areálech z jiných vysokých škol. Je známo divadel, kin a katedrála byla založena v 7. století. Tam je také mnoho chráněných památek.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Peterborough - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené království - Peterborough Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Peterborough zde!

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Filtry
University Centre Peterborough
Peterborough , Spojené království

Tento kurz umožňuje studentům studovat různé elektrické a mechanické inženýrské obory prakticky i teoreticky;

Tento kurz umožňuje studentům studovat různé elektrické a mechanické inženýrské obory prakticky i teoreticky; -
Bakalář
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory