BACHELORSTUDIES

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Trup - Zde naleznete bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Trup

Bakalářský 's stupeň je titul udělený vysokých škol a univerzit. Aby si vydělal bakalářský 's titul, musíte provést potřebné kurzy, které může trvat tři až sedm let, v závislosti na vaší instituci zápisu.

Engineering je proces navrhování, vymýšlení, budování a udržování stroje, struktury, nástroje a další věci, které jsou součástí každodenního života. To se provádí tím, že kombinuje znalosti z empirických důkazů, matematiky a globální vědomí.

 

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Hull, nebo úředně Kingston upon Hull, byl jediným místem ve Velké Británii se smetanou (ne červený) telefonní budky. Není to jen věc, Hull je známý - existují i ​​5 vysokoškolskými institucemi.

Bakalářské studium Inženýrství v Spojené království - Trup - Veškeré informace o bakalářském studiu Inženýrství v Spojené království - Trup Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Trup zde!

2 Výsledky v Inženýrství, Trup Filter

ZA Mechatroniku a robotiku

University of Hull
Bakalář
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Roboti a umělá inteligence mění způsob, jakým žijeme a pracujeme. Využijte vynikající zařízení na tomto praktickém praktickém kurzu.

Čtěte více

BSc chemické inženýrství

University of Hull
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Hullova zařízení, akreditace IChemE a blízkost k více než 350 průmyslovým gigantům. To je skvělý odrazový můstek pro práci na vysoké úrovni.

Čtěte více